Hakkımızda

Keskin Okçuluk Spor Kulübü 26.09.2017 tarihinde Zekiye KESKİN tarafından sporcularımızın profesyonel bir bakış açısı ile gelişip olimpiyat sporcuları olması ve ülkemize madalya kazandırmaları amacı ile kurulmuş bir kulüptür.

Vizyonumuz

Okçuluk çok eski çağlardan beri insanların avlanmak ve savaşmak için kullandıkları okun ve yayın, günümüzde gelişmiş malzemelerle belli bir hedefe atılarak puan toplamaya dayalı olimpik bir spor branşıdır.

Kültürümüzün ve tarihimizin önemli bir parçası olan okçuluk günümüzde geliştirilerek modern bir şekilde kullanılmaktadır. Geçmişte güçlü olduğumuz bu spor dalını günümüz gençlerine doğru bir şekilde aktarmak, her yaştan insana ulaşarak okçuluğun daha geniş kitlelere doğru ulaşmasını sağlamak en büyük hedefimizdir.

Okçuluğun kas gelişimi, konsantrasyon, dikkat, özgüven, duruş ve daha birçok faydasını sporcularımıza kazandırarak Keskin Okçuluk olarak diyoruz ki “KAZANMA ZAMANI”

Misyonumuz

Ülkemizde okçuluk sporuna katkı sağlamak, okçuluk sporu yapmak isteyen herkese en doğru şekilde ve profesyonel düzeyde yetiştirmek, ulusal ve uluslar arası yarışmalarda başarılı olmak.